صندوق فروشگاهی

کاربرد صندوق فروشگاهی برای اصناف

صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی یا پوز فروشگاهی چیست و کاربرد آن برای اصناف چیست ؟ صندوق فروشگاهی یا پوز فروشگاهی راهکاری برای بهبود محیط کسب و کار شما می باشد. علاوه بر اینکه به فروشگاه شما ظاهری مدرن می دهد، استفاده از آن باعث می شود تا صاحبان اصناف به راحتی از میزان در آمد ها و هزینه های فروشگاه خود اطلاع پیدا کنند. این اطلاعات می تواند به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه دریافت شود. یک سیستم فروشگاهی تشکیل شده از لیبل پرینتر، فیش پرینتر، بارکد خوان، کشو پول، صندوق فروشگاهی و در نهایت یک نرم افزار فروشگاهی 

انواع صندوق فروشگاهی

تیک صندوق فروشگاهی ECR : در واقع ماشین حسابی دارای نرم افزار فروشگاهی بوده، صفحه نمایش کوچک دارد، قابل اتصال به فیش پرینتر و بارکد خوان نیز می باشد. این صنروق قیمت مناسب و کار کردن با آن آسان است.

تیک صندوق فروشگاهی POS TOUCH : بهترین نوع صندوق های فروشگاهی از نظر عمر استفاده و چند کاربر می باشد. مورد استفاده در مراکز خرید بزرگ و کوچک می باشند. دارای یک نرم افزار فروشگاهی قابلا ارتقا می باشد. متشکل از یک نمایشگر لمسی بوده و تمامی امور با صفحه نمایش لمسی مدیریت می شود.و این امر باعث سرعت بخشدن به فرآیند فروش و رضایت بیشتر مشتری می شود.

تیک صندوق فروشگاهی کیبوردی : صندوق فروشگاهی کیبوردی همانند صندوق فروشگاهی POS TOUCH  است با این تفاوت که صفحه نمایش آن لمسی نیست. شامل مانیتور، صفحه کلید و سیستم عامل می باشد، حجم بیشتری از فضا را اشغال می نماید

کاربرد مزایا استفاده صندوق فروشگاهی
  • دریافت اطلاعات فروش
  • مدیریت موجودی
  • استفاده از تجربه مشتری
  • مدیریت کارکنان
  • استفاده از کارت هدیه
  • انجام گزارش گیری
نرم افزار صندوق فروشکاهی

این نرم افزارها همه اطلاعات مالی و حسابداری را می توانند ثبت کنند و اغلب طوری طراحی شده اند که با کمترین میزان خطا تمام اسناد مالی را می توان در آن نگهداری و در مواقع لزوم گزارش گیری کرده مورد استفاده قرارداد.

ماهان لیبل به عنوان یک مرجع تخصصی در زمینه تولید و توزیع و طراحی انواع لیبل و تجهیزات مربوط به چاپ لیبل از قبیل ریبون ، لیبل پرینتر، فیش پرینتر و… آماده ارائه خدمات بر اساس نیاز مشتری با بالاترین کیفیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *