انواع لیبل, دسته‌بندی نشده, کاربرد لیبل, لیبل

چاپ لیبل سفارشی بر روی میوه

چاپ لیبل سفارشی بر روی میوه

تاکنون به برچسب های روی میوه و سبزیجات توجه کرده اید؟ لیبل هایی که بر روی میوه های وارداتی و حتی در برخی از میوه های داخلی، دیده می شود که بارکد، نام تجاری شرکت و در برخی موارد یک عدد روی آن چاپ شده است. در این مقاله به صورت اختصاصی می خواهیم به موضوع چاپ لیبل سفارشی بر روی میوه و سبزیجات بپردازیم. سوالاتی که مطرح می شود این است که چه اطلاعاتی باید روی این لیبل ها به صورت سفارشی چاپ گردد؟ آیا داشتن این لیبل اختیاری است یا ضرورت محسوب می شود؟ عددی که روی لیبل هست برای چیست ؟

PLU چیست ؟

عددی که روی لیبل میوه ها حک می شود  ( PLU )  نام دارند که مخفف (Produce Look Up ) است. که کدهای آن از سوی فدراسیون بین المللی استاندارد محصولات (IFPS) تعیین می شود. این عدد اطلاعاتی از ارگانیک بودن یا گلخانه ای بودن آن، پرورش آن با چه کود هایی پرورش می دهند. مفهوم ارقام در کد PLU به شرح زیر است:

تیک کد های که با 3 یا 4 شروع شوند، گویا این هستند که به صورت سنتی و در مراحل پرورش آن از انواع کود های شیمیایی استفاده شده  است.

تیک اگر کد چاپ شده بروی برچسب محصول، با عدد ۸ شروع شود به این معنی است که آن میوه یا سبزیجات به روش ژنتیکی اصلاح شده است.

تیک  کد PLU پنج رقمی بر روی میوه با عدد ۹ آغاز شود، محصولی که در حال خریداری آن هستید، کاملا ارگانیک است و از هیج کود شیمیایی و آفت کشی در مراحل پرورش آن استفاده نشده است.

چه اطلاعاتی باید در لیبل اختصاصی میوه درج شود و از چه جنس لیبلی باید استفاده شود ؟

لیبل های اختصاصی میوه راهی برای نمایش برند تجاری شما می باشد. با بارکد گذاری درست میتوان اطلاعات کلی محصول را چک کرد و از اشتباهات و خطا ها در ارسال کالا جلوگیری کرد. لیبل های اختصاصی میوه از نوع لیبل های پشت چسب دار می باشند که جنس و طراحی لیبل کاملا سلیقه ای است. از آنجایی که سازمان غذا و دارو روی بی ضرر بودن لیبل سفارشی میوه تاکید دارد لذا این لیبل ها به صورتی تولید و چاپ می شوند که کمترین خطر را برای انسان داشته باشد.

لیبل ها برروی میوه در سراسر دنیا اجباری بوده و تحت نظارت بوده است. چاپ لیبل اختصاصی باعث شخصی سازی کالا برای بازرگانان و صاحب برند می باشد.

ماهان لیبل به عنوان یک مرجع تخصصی در زمینه تولید و توزیع انواع لیبل و تجهیزات مربوط به چاپ لیبل از قبیل ریبون ، لیبل پرینتر، فیش پرینتر و… آماده ارائه خدمات بر اساس نیاز مشتری با بالاترین کیفیت است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *