بسته بندی محصول, کاربرد لیبل

نقش بسته بندی مناسب در سفارش مجدد مشتری

نقش بسته بندی مناسب در سفارش مجدد مشتری

اگر قصد دارید گامی مفید برای موفقیت کسب و کار خود بردارید، باید به نقش بسته بندی مناسب محصول و جعبه هایی که قرار است با آن سفارش خود را به دست مشتری برسانید، بسیار توجه کنید. در این مقاله به نقش بسته بندی مناسب در سفارش مجدد مشتری میپردازیم و این موضوع یک فرصت استثنایی  برای دستیابی به مشتریان مجدد و دائم برای کسب و کار شما می باشد. حال در اینجا به بررسی چند نکته قابل توجه می پردازیم:

تیک اطلاعات تماس به راحتی در دسترس باشند

هنگامی که مشتری بسته شما را دریافت می کند، ممکن است سوالاتی داشته باشد، شاید مشکلی برای محصول پیش آمده باشد یا قصد داشته باشد مجدد سفارشی را ثبت کند. به این منظور باید لیبل های اختصاصی برای خود داشته باشد که شماره تلفن، ایمیل، آدرس وب سایت و آدرس شبکه های اجتماعی خود را روی برچسب قرار دهید. آن را به بسته بندی خود یا هرجای دیگر که به راحتی  قابل مشاهده باشد، بچسبانید. این راه حل یکی از مهمترین اقداماتی است که به سفارش مجدد مشتری و رضایت مندی آن از خرید، کمک می کند.

تیک لوگو و نام تجاری خود را تبلیغ کنید

از مزایای جعبه های حمل و نقل مارک دار این است که یک قدم مفید در جهت تبلیغ آرم شماست و یکی از ساده ترین و موثرترین راه ها برای افزایش شناخت برند است. اگر می خواهید مشتریان شما نام تجاری شما به خاطر بسپارد و در آینده مجدد به شما سفارش دهید، باید لیبل لوگو و نام تجاری خود را در مناسب ترین مکانی که به راحتی در معرض دید مشتری باشد بچسبانید. این یه روش آسان برای ساختن یک مشتری وفادار خواهد بود.

تیک از مشتریان خود بخواهید که شما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنند

لیبل هایی که روی بسته بندی محصولات میچسبانید حتما آدرس شبکه های اجتماعی روی آن درج شده باشد. از مشتریان خود برای اعتماد و خرید خود از شما تشکر کنید و درخواست کنید تا شما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنند تا از منابع اطلاعاتی رایگان، محصولات جدید و بروز شما اطلاع داشته باشند. همچنین از مشتریان بخواهید که نظر خود را از خرید خود بازگو کنند. این اقدامات باعث محبوبیت، افزایش اعتبار و اعتماد بیشتر مشتری به شما می شود.

تیک استفاده از بسته بندی که در عین حالی که از محصول حفاظت می کند با محیط زیست سازگار باشد

با افزایش آگاهی مردم در رابطه با اهمیت حفاظت از محیط زیست بسیاری از مصرف کنندگان به بسته بندی های سازگار با محیط زیست توجه ویژگی می کنند. استفاده از بسته بندی های قابل بازیافت و یا امکان استفاده ی مجدد از آنها باعث افزایش رضایت مشتریان می باشد.

ماهان لیبل به عنوان یک مرجع تخصصی در زمینه تولید و توزیع و طراحی انواع لیبل و تجهیزات مربوط به چاپ لیبل از قبیل ریبون ، لیبل پرینتر، فیش پرینتر و… آماده ارائه خدمات بر اساس نیاز مشتری با بالاترین کیفیت است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *