انواع لیبل, لیبل, لیبل شیشه ای

لیبل شیشه ای

لیبل شیشه ای

لیبل شیشه ای یا ترنسپرنت همانطور که از نام آن پیداست یک نوع برچسب شفاف است که نوشته های روی آن از هر دوطرف پیداست و به احتمال زیاد آن را بر روی شیشه خودرو مشاهده کرده اید.

ویژگی های لیبل شیشه ای

از ویژگی های آن نیز می توان به خاصیت پلاستیکی، کششی، ضدخش بودن و قابلیت دید دوطرفه اشاره کرد و به طور کلی جنس این محصول همانند لیبل صدفی یا PVC است با این تفاوت که سطح زیرین را که بر روی آن چسبانده می شود را به وضوح نشان می دهد.

موارد کاربرد  این نوع لیبل

با توجه به  ویژگی های ذکر شده از این نوع لیبل در بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی، صنایع خودرو سازی، صنایع غذایی، گارانتی محصولات الکترونیکی، صنایع ساختمانی و … استفاده می شود. لازم به ذکر است که به دلیل داشتن چسب قوی  لیبل شیشه ای هیچ محدودیتی در سطوحی که  این محصول بر روی آن قرار می گیرد وجود ندارد و می توان آن را بر روی سطوح شیشه ای، پلاستیکی، چوب و فلز چسباند.

انواع لیبل شیشه ای

از انواع مختلف لیبل شیشه ای می توان به لیبل مات، لیبل شفاف و لیبل چاپی اشاره کرد که نمونه چاپ معکوس رایج ترین نوع آن می باشد که به عنوان مثال می توان به  لیبل عوارض خودرو اشاره کرد که  از داخل خودرو بر روی شیشه چسبانده میشود و از بیرون خودرو خوانده می شود.

ماهان لیبل به عنوان یک مرجع تخصصی در زمینه تولید و توزیع انواع لیبل، آماده ارائه این محصول  در اشکال و رنگ های  مختلف بر اساس نیاز مشتری با بالاترین کیفیت است. همچنین در سفارش خود نیز می توانید نوع برش را انتخاب کنید که نیم تیغ، دای کات و یا برش ساده باشد.

لازم به ذکر است که خدمات تکمیلی بر حسب سلیقه مشتری نظیر یووی، نقره کوب و طلاکوب نیز پذیرفته می شود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *