انواع لیبل, کاربرد لیبل

ضرورت انتخاب لیبل مناسب در صنعت پوشاک

ضرورت انتخاب لیبل مناسب در صنعت پوشاک

ضرورت انتخاب لیبل مناسب در صنعت پوشاک غیر قابل انکار است. انتخاب لیبل تخصصی اجازه می دهد تا برند تجاری شما در صنعت پوشاک بدرخشد،  پوشاک شما یک شناسنامه معتبر داشته باشد، اختصاص دادن یک طرح پوشاک به برند تجاری شما و عدم سو استفاده از طراحی ها از دیگر ضرورت های چاپ لیبل است، با نمایش برند خود در بازاریابی گامی موثر بردارید، نمایش قیمت و بارکد محصول راهی آسان برای اطلاع از قیمت و موجودی کالا شماست. با طراحی یک لیبل و تگ مناسب برای محصول خود نقشی موثر در انعکاس نام تجاری  خود ایفا خوهید کرد.

در طراحی لیبل پوشاک چه نکاتی را باید رعایت کرد

تیک دو نوع لیبل در صنعت پوشاک استفاده می شد یک لیبل که به لباس دوخته می شود که جنس آن باید با توجه به نوع پارچه انتخاب شود و چون با بدن در ارتباط است باید ضد حساست و قابل شستشو باشد.

تیک برند تجاری و مشخصات تولیدی به وضوح قابل مشاهده باشد.

تیک رنگ لیبل و طرح لیبل باید با پارچه و لباس هارمونی داشته باشد پس در انتخاب رنگ لیبل دقت فرمایید.

تیک برای دوام ونگهداری بهتر لباس باید روی لیبل پوشاک علائم شستشو  چاپ گردد و برای اینکه لباسی که خریده ایم عمر مفیدتر و ظاهری آراسته تر داشته باشد این کار یک امر ضروری می باشد.

طراحی انواع اتیکت برای لباس

در تمامی فروشگاه های لباس جهت نمایش برند فروشگاه، کد کالا بارکد کالا ، قیمت لباس، از اتیکت استفاده می کنند. انواع اتیکت عبارت از :

اتیکت کاغذی

اتیکت کاغذی

اتیکت پارچه ای

اتیکت پارچه ای

اتیکت تايوک

 ضرورت انتخاب لیبل مناسب در صنعت پوشاک

 ليبل تايوک از الياف مصنوعي و الياف پارچه اي به صورت فشرده ساخته شده است . نوع قابل چاپ آن در دو مدل براق و معمولي (مات) مي باشند.

ماهان لیبل به عنوان یک مرجع تخصصی در زمینه تولید و توزیع و طراحی انواع لیبل و تجهیزات مربوط به چاپ لیبل از قبیل ریبون ، لیبل پرینتر، فیش پرینتر و… آماده ارائه خدمات بر اساس نیاز مشتری با بالاترین کیفیت است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *