انواع لیبل, کاغذ حرارتی, لیبل, لیبل چیست

انواع لیبل کاغذی

لیبل کاغذی

لیبل کاغذی   ( Paper Label)  در تمامی صنایع به خصوص بسته بندی کالاها، صنعت نساجی ، پوشاک ، دارویی ، خشکبار و آجیل ، موادغذایی ، خودرویی و سایر موارد، استفاده زیادی  دارد. این نوع لیبل  متداول ترین و همچنین ارزان ترین برچسب موجود در صنعت بارکدینگ می باشدهمچنین دارای ویژگی چاپ پذیری بالا و مناسب با انواع سیستم های چاپ می باشد. ازمعایب این نوع برچسب ها میتوان به آسیب پذیری آن در برابر پاره شدن ، مقاوم نبودن آن در مقابل رطوبت اشاره کرد.

انواع لیبل کاغذی

برچسب های کاغذی  در سه نوع  نیمه گلاسه( یا نیمه براق)، مات و گلاسه وجود دارد . لیبل های کاغذی   از لحاظ چسب دو نوع در بازار موجود است :پرچسب و کم چسب.این نوع برچسب ها  دارای رنگ های متنوعی هم می باشندو با کیفیت بالای چاپ و چسبندگی عالی برای استفاده در طیف گسترده ای از راهکارها مانند بسته بندی و حمل و نقل مناسب و به دو صورت عرضه میشوند:

  • رول: این نوع بیشتر در چاپگر های بارکد که لیبل پرینتر می گویند مورد استفاده قرار می گیرد.
  • شیت (صفحه ای): این نوع تا سایز A4 قابل استفاده در چاپگر های جوهر فشان، سوزنی و لیزری می باشد.

ماهان لیبل به عنوان یک مرجع تخصصی در زمینه تولید و توزیع انواع لیبل، آماده ارائه این محصول  در اشکال و رنگ های  مختلف بر اساس نیاز مشتری با بالاترین کیفیت است. همچنین در سفارش خود نیز می توانید نوع برش را انتخاب کنید که نیم تیغ، دای کات و یا برش ساده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *