آموزش ماهان لیبل, انواع لیبل

انواع تکنولوژی چاپ لیبل سفارشی

انواع تکنولوژی چاپ لیبل سفارشی

لیبل سفارشی متناسب با نیاز شما در هر سایز و جنس چاپ می گردد. تکنولوژی چاپ لیبل بنا به نیاز مشتری و تیراژ آن قابل انتخاب می باشد. با آمدن دستگاه های نوین چاپ روز به روز این صنعت در حال پیشرفت است و روش های جدید جای خود را به روش های قدیمی تر می دهد. در این مطلب دو تکنولوژی چاپ رایج در چاپ لیبل های سفارشی مورد بررسی قرار می دهیم.

چاپ فلکسو

در این روش فرآیند چاپ از طریق کلیشه یا صفحه انعطاف پذیر (فتو پلیمری) صورت می گیرد و به صورت مستقیم مرکب را روی سطوح می زند. این روش یک روش چاپ مستقیم مناسب برای مواردی که کیفیت چاپ و سرعت چاپ مهم است. این نوع چاپ برروی هر نوع متریال قابل اجرا می باشد، بهترین گزینه برای چاپ لیبل های سفارشی در تیراژ بالا است.

چاپ دیجیتال

 این فناوری چاپ بیش از 30 دهه است که رشد قابل توجه ای داشته است و از نظر کیفیت با فناوری های متداول دیگر در رقابت است. در این تکنولوژی نیاز به کلیشه و صفحات خاصی نیست و مستقیم فایل برای چاپ فرستاده می شود. برای مواردی کاربرد داردکه تیراژ پایین و هر دفعه فایل قابل تغییر است. تحویل سریع ، انعطاف پذیری ،سازگاری با محیط زیست ، ندادن هزینه کلیشه و قالب از مزایا چاپ دیجیتال می باشد.

اگر به دنبال نمایش برند تجاری خود هستید ماهان لیبل از مرحله طراحی تا چاپ لیبل سفارشی به شما مشاوره های لازم را می دهد.

لیبل سفارشی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *