لیبل به صورت رول, لیبل به صورت شیت, لیبل پرینتر

انتخاب پرینتر مناسب برای چاپ لیبل

انتخاب پرینتر مناسب برای چاپ لیبل

بعد از انتخاب نوع لیبل و طرح مناسب برای نمایش محصولتان نوبت به چاپ می رسد، انتخاب یک پرینتر مناسب بسیارمهم است زیرا می ‎توان به راحتی درهزینه ها صرفه جویی کرد. تفاوت اصلی چاپگرهای معمولی با لیبل پرینتر ها در نوع و نحوه چاپ آن است. چاپگرهای معمولی برای چاپ رنگ از جوهر و تونر استفاده می کند و تکنولوژی  چاپ آنها لیزری و یا جوهر است. اما لیبل پرینتر ها به جای جوهر از ریبون استفاده می کنند و نحوه چاپ بسیار متفاوت تر است. جهت انتخاب پرینتر مناسب برای چاپ لیبل باید چند سوال پاسخ داد:

تیک  چه روش چاپی برای لیبل خود متنایب با محیط فعالیت خود انتخاب می کنید.

تیک حجم چاپ به چه میزان است؟ تیراژ چاپ یک موضوع بسیار حیاتی برای انتخاب پرینتر هست.

تیک همچنین وضوح چاپ برایتان چه میزان اهمیتی دارد.

تیک اینکه در چه شرایط محیطی می خواهید لیبل خود را نگهداری کنید.

تیک چه اندازه لیبلی مد نظرتان برای چاپ است و این لیبل بعد چاپ بر روی چه سطحی چسبانده می شود ودوام چاپ و ماندگاریش به چه اندازه باید باشد.

لیبل پرینتر ها از لحاظ نوع چاپ به چه صورت هستند

برای چاپ رو لیبل معمولا از سه روش استفاده می کنند که هرکدام کاربرد خودشان را دارد.

  • روش حرارتی غیر مستقیم یا انتقال حرارتی که دوام چاپ بیشتری داشته و بهترین گزینه محسوب می شوند.
  • پرینترهای جوهر افشان
  • لیبل پرینترهای حرارتی مستقیم که دوام چاپ بسیار کمی دارند.

نقش تیراژ در انتخاب لیبل پرینتر

حجم چاپ لیبل در انتخاب لیبل پرینتر نقش مهمی دارد، اگر شما نیاز به چاپ تعداد زیادی لیبل دارید باید از پرینتر هایی که توانایی چاپ 500 لیبل در روز را داشته باشد و در چاپ این تعداد لیبل بیشتر توصیه  می شود از لیبل به صورت رول استفاده کنید. از موارد مهم در خرید لیبل پرینتر توجه به برند سازنده آن است که ضامن کیفیت دستگاه، طول عمر بالا، عملکرد مطلوب و گارانتی معتبر است.

چه نوع لیبل برای نمایش برند خود انتخاب کرده اید

انتخاب لیبل مورد نظر یکی از چالش های پیش روی شما هست. اگر لیبل خود را انتخاب کرده اید که به صورت شیت یا رول باشد به راحتی می توانید لیبل پرینتر مناسب خود را انتخاب کنید و سایز لیبل مد نظر جنس لیبل و وضوح تصویر مورد نظر مواردی هستند که حتما باید در انتخاب لیبل پرینتر توجه کرد.

ماهان لیبل به عنوان یک مرجع تخصصی در زمینه تولید و توزیع انواع لیبل و تجهیزات مربوط به چاپ لیبل از قبیل ریبون ، لیبل پرینتر، فیش پرینتر و… آماده ارائه خدمات بر اساس نیاز مشتری با بالاترین کیفیت است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *