انواع لیبل, طراحی لیبل

نقش انتخاب رنگ مناسب در طراحی لیبل اختصاصی

انتخاب رنگ مناسب در طراحی لیبل اختصاصی

نقش انتخاب رنگ مناسب در بسته بندی و طراحی لیبل اختصاصی غیر قابل انکار است و درک آن می تواند گامی موثر در جذب مشتری باشد.  این مقاله به موضوع طراحی مناسب ترین لیبل و بسته بندی با استفاده از روانشناسی رنگ ها و همچنین تاثیر هر رنگ و حسی که هر رنگ منتقل می کند و نحوه انتخاب و استفاده صحیح  از رنگ ها در طراحی مناسب ترین لیبل  اختصاصی و جذاب ترین بسته بندی 

استفاده از روانشناسی رنگ در طراحی لیبل شما روشی آسان برای برجسته سازی نام تجاری و محصول شما در بازار است. ترکیب رنگ ها نکته ای است که باید به آن توجه کرد. رنگ های مکمل آنهایی هستند که روی چرخ رنگ مستقیماً مقابل یکدیگر قرار دارند و رنگ های مشابه ، رنگ هایی هستند که در کنار یکدیگر روی چرخ رنگ قرار دارند. 

انتخاب رنگ مناسب در طراحی لیبل اختصاصی

تیک استفاده از رنگهای مکمل بیشترین کنتراست را ایجاد می کند.

تیک استفاده از رنگ های ملایم در پس زمینه  تا متن و طرحتان  واضح باشد.

تیک رنگ های پاستلی احساس سبکی و آرامش خاصی را القا میکنند. 

رنگ های متالیک

استفاده از لیبل های براق بیشتر از هر چیز می توانند نظر مخاطب را جلب کنند.لیبل های فلزی نقره و طلایی گزینه ای ایده آل برای نمایش محصول لوکس شما هستند. سعی کنید از لیبل های نقره ای و طلایی برای نشان دادن زرق و برق و ظرافت استفاده کنید. نقره ای همچنین برای کاهش اضطراب و ایجاد هماهنگی روحی ، جسمی و عاطفی مفید است و طلایی بیشتر نماد لوکس بودن است.

رنگ های نئونی

رنگ های فلورسنت که معمولاً به رنگ های نئونی معروف هستند. برای جلب توجه فوق العاده عالی هستند.میتوانند بسیار شیک باشند و حس نشاطی را به مشتری القا کند.

بسته بندی با کاغذ کرافت

استفاده از بسته بندی با استفاده از کاغذ کرافت و یا برچسب های کرافت قهوه ای برای نمایش محصولات نوستالژی و دست ساز مناسب است. همچنین رنگ قهوه ای خود احساس خوبی را به مشتری شما می دهد.

لیبل های شیشه ای

لیبل های شفاف و نیمه شفاف نیز می توانند یک انتخاب مناسب برای محصولات آرایشی و غذایی که میخواهید محصول به درستی مشخص باشد. 

با انتخاب رنگ های جذاب و هماهنگ همچنین یک طراحی منحصر به فرد می توانید از رقبا خود جلو بزنید و مصرف کنندگان خود را متعجب کنید. توجه به جزئیات فرصت خوبی برای دریافت بازخورد مشتری است. 

ماهان لیبل به عنوان یک مرجع تخصصی در زمینه تولید و توزیع وطراحی انواع لیبل و تجهیزات مربوط به چاپ لیبل از قبیل ریبون ، لیبل پرینتر، فیش پرینتر و… آماده ارائه خدمات بر اساس نیاز مشتری با بالاترین کیفیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *