راه اندازی فروشگاه

استفاده از سیستم بارکد در فروشگاه های پوشاک

استفاده از سیستم بارکد در فروشگاه های پوشاک

چرا هر فروشگاه پوشاک نیاز به یک سیستم بارکدینگ دارد؟ و مزایا استفاده از بارکدینگ در یک فروشگاه پوشاک چیست؟ در ادامه این مطلب این سوال را پاسخ می دهیم و همچنین ماهان لیبل به عنوان یک مرکز معتبر تجهیزات فروشگاهی، پکیج پیشنهادی خود را برای راه اندازی یک فروشگاه پوشاک خدممتان ارائه میدهد.

صنعت خرده فروشی برای اولین بار در فروشگاه های موادغذایی به پتانسیل بارکد پی برد و خیلی زود بارکدینگ به سایر بخش های مدیریت انبار و موجودی گسترش یافت. امروزه سیستم بارکدینگ و نرم افزار مدیریت موجودی به یک ضرورت برای مشاغل خرده فروشی تبدیل شده است. فروشگاه های پوشاک نیز از این قاعده مستثنی نیستند با بیان مزایا سیستم بارکدینگ دیگر جای تردید نمی ماند و با اطمینان می توانید این سیستم را در فروشگاه خود پیاده کنید.

تیک ازدید صندوقدار استفاده از این سیستم  بسیار ساده تر و راحت تر از روشهای دستی می باشد.

تیکیکی از اصلی ترین مشکلاتی که مشاغل پوشاک با آن روبرو هستند خطای انسانی است و با کمک اسکن بارکد و نرم افزار مبتنی بر بارکد این مسئله به راحتی قابل حل است.

تیکپیاده سازی سیستم بارکد به دلیل ماهیت همه کاره بارکد ، جمع آوری اطلاعات را ساده می کند. بارکد رو به راحتی می توانید روی لباس و یا سایر محصولاتتان بچسبانید، اینگونه کنترل بهتری در موجودی کالا و قیمت گذاری داشته باشید.

تیک سیستم های بارکد همچنین به افزایش رضایت مشتری کمک می کند. در فصول اوج خرید و شلوغی فروشگاهتان، صف طولانی جلو صندوق یک امر آزار دهنده برای مشتری شما می باشد. با سیستم بارکد در کمترین زمان به راحتی مشتری فاکتور خود را تسویه و رسید خرید دریافت می کند.

تیکداشتن یک نرم افزار مبتنی بر بارکد به یک فروشگاه پوشاک کمک می کند که تحلیل درستی بر فروش ، موجودی کالا  و کالا های محبوب در فروش داشته باشند. همچنین به شناسایی اهداف تبلیغاتی فروشگاه کمک زیادی می کند.

ماهان لیبل


پکیج پیشنهادی ماهان لیبل

 

ماهان لیبللیبل پرینتر رومیزی گینشا سری مدل GS2406T             بترکد خوان سیم کدبارکد خوان دستی مدل Symcode MJ-6708

ماهان لیبل       پرینتر حرارتی HPRT مدل TP805                                لیبل کاغذی ابعاد 35*25 میلی مترلیبل کاغذی ابعاد 31*21 میلی متر

 

 

شما می توانید پکیج کامل را با 15 درصد تخفیف دریافت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تخفیف ویژه با ماهان لیبل تماس بگیرید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *