انواع لیبل, لیبل, لیبل متالایز

آنچه درباره لیبل های ضدآب باید بدانید

آنچه درباره لیبل های ضد آب باید بدانید

در این مطلب به موضوع ” آنچه درباره لیبل های ضدآب باید بدانید ” می پردازیم. بسیاری از کسب و کار ها بنا به محیط نگهداری محصولاتشان نیاز به بسته بندی و لیبل های ضدآب دارند. کالا و محصولاتی که راه طولانی را طی می کنند تا به دست مصرف کننده برسند باید در برابر رطوبت و دما بالا مقاوم باشند و چسب های قوی داشته باشند. همچنین لوگو و طرح ها و متن ها خوانا باقی بمانند و در برابر خراشیدن ، پارگی مقاوم باشند.

برای ضد آب کردن لیبل می توان ازدو روش چاپ استفاده کرد در چاپگر های جوهر افشان می توان یک لایه رویی اضافه کرد که لیبل مارا در برابر رطوبت حفظ کند. در چاپگرهای لیزری نیازی به پوشش اضافی نیست. این باعث می شود که برچسب های چاپ شده با لیزر نسبت به نمونه جوهر افشان دوام بیشتری داشته باشند. علاوه بر این ، ماندگاری لیزر در محیط های بیرونی بیشتر است و در برابرآفتاب ماندگار است.

چه متریال از لیبل ضد آب است

لیبل مات و ضد آب ما برای چاپگرهای جوهر افشان دارای یک چسب قوی و دائمی است. این زمینه عالی و سفید روشن را برای طراحی های تمام رنگی ارائه می دهد. همچنین ضد پارگی است و به راحتی می تواند به بسیاری از سطوح از جمله فلز ، پلاستیک و شیشه چسباند.

لیبل  گلاسه برای چاپگرهای جوهر افشان ظاهری براق همراه با موادی مقاوم در برابر رطوبت و پارگی دارند.

لیبل پلی استر ضد آب  برای چاپگرهای لیزری برای کاربردهایی که بسته بندی ضد آب ایده آل هستند. این ماده به راحتی پاره نمی شود و می تواند به بیشتر سطوح چسباند.

لیبل شفاف و گلاسه برای چاپگرهای لیزری کاملاً شفاف و براق هستند. ماده پلی استر شفاف دارای چسب دائمی است ، از دوام فوق العاده ای برخوردار است و مقاومت زیادی در برابر آب دارد. این برچسب ها برای زدن بر کالایی که داخل آن باید مشخص باشد مانند بطری نوشیدنی بسیار عالی هستند زیرا کاملاً شفاف هستند

لبیل متال 

لیبل pvc

ماهان لیبل به عنوان یک مرجع تخصصی در زمینه تولید و توزیع انواع لیبل و تجهیزات مربوط به چاپ لیبل از قبیل ریبون ، لیبل پرینتر و… آماده ارائه خدمات بر اساس نیاز مشتری با بالاترین کیفیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *