انواع پرینتر, لیبل پرینتر

آشنایی با پرینتر لیبل زن جوهر افشان

پرینتر لیبل زن جوهر افشان

لیبل پرینتر های موجود در بازار با کمک ریبون چاپ را برروی لیبل انجام می دهند. اگر بتوانید سرعت و کارایی پرینترحرارتی را با قابلیت چاپ تمام رنگی پرینتر جوهر افشان رومیزی ترکیب کنید، بسیار عالی می شود. با پرینتر لیبل زن جوهر افشان، می توانید این خواسته را برآورده کنید. در این مقاله به موضوع آشنایی با پرینتر لیبل زن جوهر افشان و مزایای استفاده آن و چگونگی کمک به رشد کسب و کار شما می پردازیم.

تیک چاپ تمام رنگی

لیبل پرینترهای حرارتی محدودیت رنگ دارند، در واقع  ریبون هر رنگ باشد چاپ نیز همان رنگ خواهد بود. با پرینتر های لیبل زن جوهر افشان شما توانایی چاپ طرح های با کیفیت، زنده، در طیف گوناگون رنگ را دارید. گزینه مناسبی برای چاپ برجسب های حرفه ای  و گرافیکی رنگی  می باشد.

تیک کاهش ضایعات و صرفه جویی در هزینه

یکی از مزایای لیبل رول نسبت به لیبل شیت ، امکان چاپ در صورت تقاضا است و به تعداد دلخواه چاپ می گیرید. برای چاپ روی لیبل شیت ممکن است ادامه صفحه خالی بماند و موجب هدر رفتن لیبل شود. که در لیبل پرینتر ها جوهر افشان این مشکل وجود ندارد و همچنین نیاز به ریبون های مختلف رنگی نمی باشد. همچنین لیبل های رول تنوع بالایی در جنس و ابعاد دارند.

تیک سرعت چاپ بالا

علاوه بر کیفیت چاپ دستگاه خود، به سرعت چاپ آن نیز توجه کنید. در این زمینه بهتر است متناسب با میزان نیاز خود عمل کنید و اگر نیاز به چاپ برچسب های زیادی دارید ، به خرید دستگاه هایی بپردازید که سرعت چاپ بالایی دارند. رول پرینتر های سرعت چاپ بالایی  برخوردار هستند.

تیک ماندگاری

صرف نظر از چاپ در طیف گوناگون رنگ و چاپ با کیفیت انواع طرح های گرافیکی ، چاپ پرینتر های لیبل زن جوهر افشان از ماندگاری بالایی برخوردار می باشند.

این پرینترهای لیبل زن همانند دیگر دستگاه ها جایگاه رول آن در دل پرینتر و خروجی لیبل در قسمت جلوی آن قرار داده شده است و به راحتی قابل دسترس میباشد. مناسب برای چاپ انواع بارکد ، اگر کیفیت و طراحی کارتان برایتان اهمیت دارد استفاده از لیبل پرینتر جوهر افشان پیشنهاد خوبی می باشد.

ماهان لیبل ارائه دهنده انواع لیبل گوناگون و همچنین تجهیزات چاپ لیبل و بارکد

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *